Oyun

Diablo III'ten haber var!

Blizzard'ın milyonlarca kullanıcısı olan ve bir o kadar da sevilen oyunu Diablo 3'ün çıkış tarihi hakkında bilgiler var!

Diablo III'ten haber var!

Dünyanın en iyi oyunlarından birisi seçilen ve bir o kadar da kullanıcısı olan Diablo 3'ün çıkış tarihi konusunda yeni haberler dolaşmaya başladı. Dünyaca ünlü alışveriş sitesi Amazon yeni Diablo 3 hakkında çıkış tarihini 17 Nisan 2012 olarak verdi.

Daha önceki haberlerimizde Diablo 3'ün  1 2 kere ertelendiğini, firmanın oyun hakkındaki açıklamalarından duymuştuk. Uzun zamandır ertelenen oyun hakkında Amazon'un bu tarz bir açıklamada bulunması kafalardaki soru işaretlerinin artmasına sebep oldu. Amazon'un iddaalarına göre yeni çıkış tarihinin 17 Nisan olarak belirmesi bütün Diablo severleri heyecanlandırdı.

1331044861_ekran-alintisi.jpg

Blizzard Diablo 3'e dair herhangi bir açıklama yapmadı. Ortaya çıkan iddaalardan yola çıkacak olursak henüz net bir çıkış tarihi var diyemeyiz. Fakat Diablo 3'ün çıkış tarihinin vaad edilen tarihi geçtiğini ve daha ne kadar erteleneceği sorularının kafamızda yer almasını sağlıyor. Diablo 3'ün önümüzdeki 3 ay içinde çıkmasını bekliyoruz.

Resmi sayfası için tıklayın:
http://us.blizzard.com/diablo3/index.xml

Yorumlar
Misafir
Hadi be Blizzard çıkar artık şu oyunuda rahatlayalım artık
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.