Oyun

Diablo Immortal duyuruldu!

Blizzard Entertainment uzun süredir beklenen yeni Diablo oyununu duyurdu. Bu duyuru hayranları pek memnun etmişe benzemiyor ama. İşte detaylar!

Diablo Immortal duyuruldu!

Blizzard Entertainment, NetEase ortaklığıyla geliştirilen ve hikaye olarak Diablo 2 ile 3'ün arasında geçecek mobil devasa çok oyunculu çevrimiçi aksiyon rol yapma oyunu Diablo Immortal'ı iOS ve Android cihazlar için duyurdu.

Oyun için Blizzard Entertainment henüz bir çıkış tarihi paylaşmış değil. Sinematik duyuru fragmanını ve oynanış fragmanını aşağıdaki oynatıcılardan izleyebilirsiniz.

Oyunun duyurulması ile beraber serinin birçok hayranı hayal kırıklığına uğramışa benziyor. Hatta etkinlik sırasında oyun tanıtıldıktan sonra bir seyirci mikrofonu kaparak ''1 Nisan şakası falan mı yapıyorsunuz?''diyerek yapımcılara sitem etti.

Diablo Immortal duyuruldu!

Bu durum karşısında oldukça sakin bir yanıt veren yapımcılar oyunu övmekle yetindi ancak daha sonrasında bu soruyu soran kişinin etkinlik alanından apar topar atıldığı bilgisi geldi.

Açıkçası mobil tarafından da pay almak isteyen Blizzard Entertainment, köklü bir serinin hayranlarına ihanet etmişe benziyor bu davranışı ile. Hikaye anlamında ikinci ve üçüncü oyunun arasında geçecek olan Diablo Immortal, Tyrael'ın neden melek olmaktan vazgeçtiğini de gösterecek bizlere. 

Bakalım bizleri neler bekliyor olacak yeni oyunda? 

Yorumlar
yakup
pc versionu ne zaman çıkar acaba
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.