Oyun

Dikkat! Zombiler geliyor - Dead Trigger

Zombi öldürmeyi seviyorsanız bu haberimiz tam size göre.

Dikkat! Zombiler geliyor - Dead Trigger

Eğer zombi öldürmeyi seviyorsanız ve böyle Walking Dead ve Resident Evil gibi zombi dolu bir film izlemek gibi bir tutkunuz varsa, o zaman size güzel bir haberimiz var. Zombi temalı yeni FPS oyunu Dead Trigger, gerek hikayesiyle gerekse grafikleriyle oyuncuları büyülemek için geliyor. Shadowgun'ın yapımcısı Madfinger Games, bugün çok daha farklı bir oyunve hikaye ile tekrar karşınızda.

1338731015_screendeadtrigger02.jpg

Dead Trigger yani Ölü Tetik enfeksiyon kaparak insanların öldüğü bir dünyada mücadele eden kahramanın aksiyon dolu macerasını anlatıyor. Dünyada çok az insan bu enfeksiyondan etkilenmiştir ve kahramanımızda bunlardan birisi. Oyunun kahramanın görevi kana susamış zombi topluluğunu yok etmek. Lazer kesici, bıçak kıyıcı, yemler, mayınlar, el bombaları, radalar ve çok daha farklı silahlarla milyarlarca zombiye karşı mücadele edeceksiniz

1338731033_screendeadtrigger03.jpg

Oyunda yüksek kalitede grafikler, 3D sesler, gerçekçi silahlarla donatılmış olan oyununun çok daha gelişmiş efektler içeren versiyonu sadece NVIDIA'nın Tegra 3 çipsetli cihazları için erişilebilir olacak.

1338731049_screendeadtrigger04.jpg

Ünlü oyun fuarı E3, 5 Haziran'da başlayacak ve bu oyunun bir deneme sürümü bu fuarda sergilenecek. Dead Trigger'ın Haziran sonuna doğru ilk olarak Tegra 3 çipsetli modeller için Tegra Zone'da yayınlanacağı daha sonrada  iOS versiyonunun da eşlik edeceği ve genel Android versiyonunun sonraki haftalarda Google Play Store'daki yerini alacağı söyleniyor. Fiyatı hakkında ise henüz bir bilgi bulunmuyor.

1338731071_screendeadtrigger06.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.