Oyun

Dirt Showdown'ın çıkış tarihi belli oldu!

Dirt serisinin yeni oyunu Showdown muhteşem gelecek!

Dirt Showdown'ın çıkış tarihi belli oldu!

Günümüzde oyun denildiği zaman akla ilk gelen kategorilerden biridir arabalar ve yarışları konulu oyunlar. Tüm dünyada milyonlarca tutkunu olan bu kategoriler daha çok araba meraklılarına hitap ediyor. Erkek oyun sever lerin sıkça tercih ettiği bu oyunlardan en çok tutulan serilerine bir yenisi daha ekleniyor.

Dirt bildiğiniz üzre bütün dünyada milyonlarca oyun sever tarafından kullanılıyor. Oyunun yapımcısı Codemasters yeni gelecek Dirt serisi Showdown için çıkış tarihini kesin olarak Mayıs'ın sonları olarak belirledi. Amerika ve Avrupa merkezli ilk çıkış bütün oyun severleri heyecanlandırdı.

1335019480_zzz.jpg

İlk 3 seriden oldukça farklı bir oyun olacağa benzeyen Showdown serisi için PC, Xbox 360 ve PlayStation 3 için 24 Mayıs'ta Avrupa'da, 29 Mayıs'ta ise Amerika'da piyasaya çıkacak. Şimdiden bütün oyun severler gelecek ay karşılarına çıkacak Dirt'i beklemeye koyuldular bile.


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.