Oyun

Disney klasikleri konsollara geliyor!

Disney'in 80ler ve 90larda yayınladığı efsane altı oyun önümüzdeki ay konsollar için satışa sunuluyor!

Disney klasikleri konsollara geliyor!

Capcom, Xbox One, PlayStation 4 ve PC için klasik 8-bit Disney oyunlarından oluşan yeni bir koleksiyonu piyasaya sürüyor. 18 Nisan'da piyasaya çıkacak olan Disney Afternoon Collection, Chip 'n Dale Rescue Rangers, Chip'n Dale Rescue Rangers 2, Darkwing Duck, DuckTales, DuckTales 2 ve TaleSpin ile birlikte geliyor.

Tüm oyunların içerdiği yeni özellikler ve içerikler arasında, bir düğmeyi basılı tutarak zamanda geri atlayabileceğiniz geri sarma özelliğinden başlayabilirsiniz. Oyuncuların belirli bir rotada en hızlı yarışabilecekleri leaderboard'lara sahip yeni bir zamanla yarış modu da vardır.

1489662329_3207864-1.jpg

Geri sarma özelliği, zamanlı yarış modunda çalışmıyor. Ayrıca, oyuncuların doğrudan Boss savaşlarını yapabileceği Boss Rush modu var; Geri sarma özelliği bu modda da çalışmıyor. Capcom, ayrıca, oyun konsepti sanatı, müziği ve diğer eğlenceli ekstraların da Disney Afternoon Collection'da yer aldığını açıkladı.

Bu koleksiyon, tüm sistemler için 20 dolar olacak, oyunun fiziki, dijital veya her iki türlü de satışa sunulup sunulmayacağı henüz belirtilmedi. Los Angeles'ta 31 Mart - 2 Nisan düzenlenecek olan WonderCon'a katılanlar, gösteri katında Capcom'un standında Disney Afternoon Koleksiyonu'nu deneme fırsatı bulacaklar.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.