Oyun

Dizinizdeki Canavar: Monster Notebook

Siz de bilgisayarlarınızda performans sorunları yaşamaktan bıktıysanız notebook dünyasının canavarları Monster ile tanışmanın zamanı geldi demektir.

Dizinizdeki Canavar: Monster Notebook

Siz de bilgisayarlarınızda performans sorunları yaşamaktan bıktıysanız notebook dünyasının canavarları Monster ile tanışmanın zamanı geldi demektir.

Zamanın hızıyla rekabet edebilen çok az şeyden biri; teknoloji. Tabi ki, teknolojinin hayatımıza getirdiği en gözle görülür değişimlerin başında bilgisayar teknolojisi geliyor. Ancak, artık yaşamımızın her alanında ihtiyaç duyduğumuz bu akıllı makineler çoğu zaman hayatımızı üst düzeyde kolaylaştırsa da, zaman zaman ömrümüzden ömür götüren performans sorunları da yaşayabiliyorlar. Sonuçta, elimizin altında duran ve içerisinde her farklı görev için onlarca farklı parçası bulunan bu teknolojik komplekslerin, en az bizim kadar hızlı tepki verebilmesini beklemek en tabii hakkımız.

Birçok bilgisayar kullanıcısının, klavyelerinde en çok başvurdukları tuşlardan üçü, hiç şüphesiz; "Ctrl+Alt+Delete" tuşlarıdır. Sistemin yaşadığı tüm kriz anlarında, yaşanılan sorundan bir an önce kurtulmak için can simidi olan bu tuşlara ne kadar çok basıyorsanız, bilgisayarınızla geçirdiğiniz zaman boyunca o kadar stres yaşıyorsunuz demektir. Oyun sırasında donan görüntü, bir türlü "render" almak bilmeyen sistemler, yapılan mimari çizimin tam ortasında alınan "RAM yetersiz" uyarısı her seferinde bizi bu üç tuşa yönlendirir.

Ancak bir Monster Notebook sahibiyseniz klavyenizin CTRL tuşunu sadece seçtiğiniz öğeye bir yenisini eklemek, ALT tuşunu açık olan sekmeleri değiştirmek, DEL tuşunu ise yanlış yazdığınız bir kelimeyi daha iyisiyle değiştirmek için kullanırsınız.

Yaklaşık olarak 9 yıldır Türkiye pazarında hizmet veren Monster Notebook, bir Fokus Bilgisayar markası. Performans odaklı bilgisayar üretiminde Türkiye'nin en önde gelen markalarından olan Monster adından da belli olacağa üzere bilgisayar kullanıcılarına tam anlamıyla bir canavar sunuyor. Özellikle oyun, grafik tasarım, video kurgulama ve mimari çizim alanında tam bir "tazmanya canavarı" hızında performans sunan Monster Notebook'ları ile hiçbir programın veya oyunun sistem gereksinimlerini araştırmak zorunda kalmayacaksınız.

Oyun bilgisayarı kullanıcıları arasında sıkça rastlanan "dizüstü bilgisayar ile performans alınmaz" sözü de Monster Notebook'ları sayesinde tarihe karışıyor. Üstelik esnek modelleme seçenekleri sayesinde hızla ilerleyen teknolojinin asla gerisinde kalmıyor ve sisteminizi sürekli güncel tutabiliyorsunuz. Ekran kartlarından, RAM'lere, SSD'lerden, işlemcilere kadar tüm parçalarında en üst seviye modelleri kullanan Monster Notebook modelleri, donan ekranları, yanıt vermeyen programları unutmanızı sağlayacak.

Monster Notebook'un bir diğer önemli özelliği de benzersiz müşteri hizmetleri ve müşteri memnuniyeti ilkesi. Çalıştıramadığınız herhangi bir oyun, açamadığınız herhangi bir tasarım veya CAD-CAM programı olduğunda ANINDA İADE GARANTİSİ veren Monster, ilk 15 gün içerisinde koşulsuz iade seçeneğini de taşıyor. Monster Notebook'unuzda yaşayacağınız olası herhangi bir teknik aksaklık da müşteri hizmetleri en hızlı ve en kolay çözümü hemen size ulaştırararak sorunu ortadan kaldırıyor.

Tüm bu üst düzey performans ürünlerini ve hizmetleri uygun fiyatlarla kullanıcılara sunan Monster Notebook, satış sonrası da ürününün tam anlamıyla arkasında durarak, kullanıcının üründen %100 memnuniyet duyduğundan emin oluyor.

İstediğiniz işletim sistemi, istediğiniz performans parçaları ile seçebileceğiniz onlarca farklı modeli olan Monster Notebook, müşterilerine www.monsternotebook.com.tr üzerinden özelleştirilebilir notebook etiketleri hizmeti de sunuyor. Örneğin ; TULPAR T5 V5.1 modelinin özelleştirmesini bu bağlantıdan istediğiniz şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Notebook'unuzun ön yüzünde bulunan etiketleri dilediğiniz gibi kişiselleştirebiliyor, böylece kendinize has canavarınıza sahip oluyorsunuz.

Eğer siz de, yeni bir program çalıştırmadan ya da son çıkan oyunlardan birini oynamaya başlamadan önce kendi kendinize "sistemim kaldırır mı?" diye sormaktan sıkıldıysanız, size en uygun Monster Notebook modelini seçin ve uygun fiyatlarla sahip olun.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.