Oyun

Doom efsanesi geri dönüyor

Yeni Doom oyununun çıkış tarihi ve koleksiyoncular için özel sürümü duyuruldu.


Oyunseverlerinin merakla beklediği ve uzun zamandır geliştirilen Doom oyunu tekrardan geri dönüyor. Oyunun yayıncı firması Bethesda yeni Doom oyununun PC, Playstation 4 ve Xbox One platformları için 13 Mayıs tarihinde çıkacağını duyurdu. Doom efsanesinin yeni oyununun iki farklı versiyonu olacak.

1454605479_doom-gorsel.png

Normal oyunun yanı sıra Doom oyunu bir de koleksiyon versiyonuyla karşımıza çıkacak. Oyununun koleksiyon versiyonu 119 dolar fiyat etiketiyle uluslararası pazarda satışa sunulacak. Doom'un koleksiyon versiyonu 12 inç boyutunda oyunun iblisi The Revenant'ın LED aydınlatma tabanlı figürüyle birlikte gelecek. Tabi ki koleksiyon versiyonunu alanlar farklı bir oyun içeriğiyle karşılaşmayacak.

İlginizi Çekebilir >> 

Oyunun normal versiyonu ise 60 dolardan satışa çıkacak. Oyunun yayıncısı Bethesda oyunu ön siparişle alan kullanıcılara Demon Multiplayer Paketi hediye edecek. Doom'u eğer ön siparişle alanlar çevrimiçi karakterler için indirilebilir kozmetiklere ve 6 hile modülüne sahip olacak.


 
                              
                                
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.