Oyun

Dota 2 kazanmak istermisiniz?

30 $ değerindeki Dota 2'yi siz de kazanabilirsiniz.


Kazanmak çok basit yapmanız gereken sadece Teknoloji Oku foruma girip kayıt olmak.

Oyun hakkında açıklama:

Dota Warcraft 3 The Frozen Throne adlı oyun için kullanıcı yapımı bir harita olarak doğdu ve dünyanın en çok oynanan çevrimiçi oyunlarından birine dönüştü. Dota 2 Valve'in, Counter-Strike, Day of Defeat, Team Fortress, Portal ve Alien Swarm'ın geleneğini devam ettirerek modu yaratan topluluk geliştiricilerini işe alıp, Valve'deki profesyonel geliştirici ve sanatçı takımının yardımıyla sonunda fikirlerini tam ürüne dönüştürme fırsatı vermesinin bir sonucu olarak oyunseverlere sunulmuştur. Oynayışa gelince, açıklaması biraz zor.

Kamera geleneksel GZS perspektifine ayarlanmış, ancak Dota'ya GZS demek doğru olmaz. Her kahraman 1. seviyeden başlayıp çoğu zaman 25. seviye sınırına ulaştığı için RYO demek de doğru olmaz.

Birçok kişi Dota'ya farklı tür isimleri seçmeye çalıştı, ancak bize göre Aksiyon GZS büyük ihtimalle en açıklayıcı olanı. Ve oyunun icat ettiği türün ne olduğunu çözmek için fazla zaman harcamazken, aramızda onu oynamayı bırakamıyoruz!

Detaylı bilgi için bakabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.