Oyun

Dragon Age 3: İnquistion bütün haşmeti ile geliyor!

Yapımcılar Dragon Age 3: İnquistion için beklentileri fazlası ile karşılayacağını belirtti!

Dragon Age 3: İnquistion bütün haşmeti ile geliyor!

1358870419_dragon-age-3-1.jpg
Bilindiği üzere Dragon Age: Orijins çıktığı yıllarda oyuncuları fazlasıyla tatmin etmişti. Hatta şu an bile Orijinsin, ben de dahil olmak üzere çok büyük bir hayran kitlesi mevcut.

Orijins de aklımızda soru işareti bırakan birçok konu olmuştu ve hep Dragon Age 2’nin çıkış haberini alınca bütünüyle heyecanlanmıştık ama bu heyecan pek de uzun sürmedi çünkü Dragon Age 2 birçok konuda yetersizliğini, büyük oyun siteleri ortaya koymuştu. 
1358870501_dragon-age-3-2.jpg

Neyse ki Dragon Age 3: İnquistion için yapılan açıklamalarda, kesinlikle oyuncuları hayal kırıklığına uğratmayacak bir oyunun yolda olduğunu ve kısa bir süre sonra yayınlanacak olan görsellerden de bu durumun anlaşılacağını belirttiler. Şimdilik beklemekteyiz ve yine heyecan bizi kaplamaya başladı.

Oyunda Frostbite 2 grafik otoru kullanılacağı da gelen duyurular arasında...

Umarım hayal kırıklığına uğramayız. Oyun hakkındaki bilgileri ilk olarak sitemizde bulabileceksiniz şimdilik herkese oyunla dolu günler diliyorum.
Yorumlar
konuk
Orijins değil origins
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.