Dragon's Dogma 2'de Lennart'ı nerede bulabilirsiniz

Dragon's Dogma 2'deki maceranızda Lennart'ı bulma görevi, basit bir mektup teslimi görevinden çok daha fazlasına dönüşebilir.

Dragon's Dogma 2'de Lennart'ı nerede bulabilirsiniz

Oyun, Lennart'ın yerini, nasıl göründüğünü ya da Melve kasabasındaki yerini açıkça belirtmese de, bu rehber size aradığınız kişiyi bulmanız için ihtiyacınız olan tüm ipuçlarını sunacak. Göreviniz, Oxcart ile Melve'ye gidip Lennart'a bir mektup teslim etmek olacak. Kulağa oldukça basit geliyor, ancak Lennart'ı kalabalık içinde bulmak sandığınızdan daha zor olabilir. Bu yüzden, görevinizi hızlı ve etkili bir şekilde tamamlamak istiyorsanız, kim olduğunu ve nerede bulabileceğinizi bilmeniz gerekecek.

Dragon's Dogma 2'de, Oxcart Courier görevi kapsamında Melve'ye bir mektup teslim etmek üzere oxcart ile yolculuk yaparken, Lennart'ı bulmanız gerekiyor. Görev basit gibi görünse de oyun, Lennart'ın kim olduğunu, nasıl göründüğünü veya onun Melve'deki kalabalık kasabada nerede olabileceğini belirtmiyor. Eğer Dragon's Dogma 2'de Lennart'ı hızlıca bulup bu basit görevi tamamlamak istiyorsanız, işte aramanız gereken kişi ve yer:

Dragon's Dogma 2'de Lennart'ı nerede bulabilirsiniz - Resim : 1

Lennart'ı Dragon's Dogma 2'de bulmak kolay görünüyor: Melve'ye gidin ve sarı daire içindeki adamı bulun. Ancak sorun, çok fazla insan olması ve Lennart'ı hemen bulamazsanız, rastgele insanlara onların Lennart olup olmadığını sormak zorunda kalmanız. İşleri daraltmanın bir yolu, evlerini haritada işaretleyen ve içine girdiğinizde "Lennart'ın Evi" diye belirten bir noktayı bulmak olabilir.

Dragon's Dogma 2'de Lennart'ı nerede bulabilirsiniz - Resim : 2

Ancak benim için, o hiç bu evde belirmedi. Zamanı yeni bir güne geçirsem bile onun belirmesi sağlanamadı. Aynı şekilde, geceleyin bir içki içmek için bara gittiğini kontrol etmek de işe yaramadı. Hayır, onu bulabilmek için kasabanın arka tarafındaki bu büyük binayı bulmam gerekti:

Bu binayı bulun ve ardından sağ taraftaki ateşin yanındaki adamı arayın. Nihayet Lennart'ı burada buldum ve ona mektubu vererek görevi tamamladım.

Lennart şöyle görünüyor:

Dragon's Dogma 2'de Lennart'ı nerede bulabilirsiniz - Resim : 3

Büyük kürk omuzlukları onu kaçırılmayacak şekilde belirgin kılıyor. Sırtında ayrıca, onu kilometrelerce öteden ayırt edebilecek mavi, hilal şeklinde bir kalkanı var. Dolayısıyla, eğer orada değilse ve sadece kasabada serbestçe dolaşıyorsa, aramanızı sürdürürken sadece kürk ve kalkana dikkat edin.