Oyun

Drake Fortnite ile Twitch'te rekor kırdı!

Drake ve en ünlü Fortnite yayıncısı Ninja beraber Fortnite oynadılar ve rekor kaçınılmazdı!

Rapçi Drake Twitch'i uçurdu

Twitch'in en çok izlenen Fortnite yayıncısı olan Ninja, kolayca aşılamayacak bir rekora imza attı. Bunun en büyük nedeni ise rapçi Drake. Twitch'in en popüler isimlerinden Ninja halihazırda her yayında 100 bin izleyici sayısına ulaşıyordu. Ninja'nın ünü çoktan Twitch sınırlarını aşmış ve  geçtiğimiz günlerde rapçi Drake, Ninja'yı Instagram'dan takip etmeye başlamıştı.

playing fort nite with @ninja https://t.co/OSFbgcfzaZ

— Drizzy (@Drake) 15 Mart 2018

Daha sonra iletişime geçen ikili beraber yayın yapma kararı aldılar. Yayın başladı ve ikili Fortnite'a girdiler. Drake kamera açmadı ancak Discord'da sesli iletişimdeydiler. Ninja, PC ile oyuna dahil olurken Drake de PlayStation 4 üzerinden oyuna katıldı.

Yayın duyurulduğunda büyük merak uyandırdı ve başlar başlamaz 200 bin izleyiciye ulaşmıştı bile. Daha sonra Discord'dan Drake'in sesi duyulunca sayı ikiye katlandı. Ancak büyük patlama ve rekor Drake yayının linkini tweet atınca gerçekleşti. 600 bin anlık izleyiciye ulaşan Ninja, Twitch üzerinde kolay kolay kırılamayacak bir rekora imza atmış oldu. Yayını bu bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Drake Fortnite ile Twitch'te rekor kırdı! - Resim : 1

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.