Oyun

DriveClub için yeni video yayınlandı!

Muhtemel çıkış tarihi ve yeni video için haberimize gidin!

DriveClub için yeni video yayınlandı!

Evolution Studio tarafından halihazırda geliştirilen yarış serüveni DriveClub'ın PlayStation 4 ile birlikte çıkış yapması, oyun severler için raflardaki yerini alması bekleniyordu. Şirkette yaşanan aksaklıklar nedeniyle 2014'ün ortalarına ertelenen oyun için yeni bir tanıtım videosu daha yayınlandı.

DriveClub Brand Guidelines adında yayınlanan yeni videoda  yazı fontlarından renklere, ses ve görüntü özelliklerinden ikonlara kadar oyuna ait markalar yer alıyor.. Son zamanlarda gündemi sallayan oyunlardan Forza Motorsport 5 kadar kaliteli grafiklere sahip olduğunu anlayabildiğimiz DriveClub için son rutüşlar tamamlanma üzere. 

Muhtemel olarak 2014 yılının Haziran ayında raflardaki yerini almasını beklediğimiz oyunun hangi platformlar için geleceği ise henüz belli değil. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan sizleri yeni tanıtım videosu ile baş başa bırakalım. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.