1. GrandTheftAuto 5:
Gta genelde her gencin oynadığı oyundur. Herkes zamanında kesinlikle oynamıştır ama Gta Vice City vardı bir sıralar sonra Gta Türk çıkardılar ve buda çok tuttu. Yavaş yavaş güzelleştirdiler oyunu şimdi ise gerçekten sağlam bir oyun. İlk playstationda çıktı sonra pc ye geldi.

2. Assasin's Creed 4 Black Flag:
1715 yılını yani "Korsanlığın Altın Çağı" denilen dönemi konu alıyor. 1700'lü yılların başında İngiltere, İspanya, Portekiz, Hollanda ve Fransa devletleri arasında bir savaş hüküm sürmektedir.Bu devletlerin tek bir amacı var oda denizleri ele geçirmek. Gerçekten çok satanlar arasına girmeyi haketmiştir.

3. SımCıty 5:
SimCity; kendi kentimizi bilgisayar ortamında kurmamızı ve yönetmemizi sağlayan bir strateji, simulasyon oyunudur. SimCity 1989'den bu yana strateji türü oyun severlerin büyük oranda ilgi kapsamındadır.

4. Nfs Most Wanted 2:Need For Speed (Nfs) okuldan kaçanların arkadaşları ile internet kafede yarışmaları için bir oyun resmen.Nfs de araba seçiyoruz onu kendi istediğimiz şekilde boyuyoruz, modifiye ediyoruz, nitro ekliyoruz. Kısacası herşeyi yapıyoruz. Ama gerçekten çok sağlam bir oyun. Tavsiye ederim.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.