Dünyanın ilk Intel Core i9 işlemcili laptopları duyuruldu!

MSI, en yeni 9. nesil Intel Core işlemcilerle donatılan oyun bilgisayarı serisini tanıttı.

Dünyanın ilk Intel Core i9 işlemcili laptopları duyuruldu!

Oyun deneyimini yenilikçi teknolojilerle geliştiren MSI, bir kez daha sektör lideri oyun ürünleri ile karşımıza çıkıyor. En yeni 9. nesil Intel Core işlemcilerle donatılan bu oyun serisi tamamen yenilendi. Ayrıca uzun zamandır beklenen NVIDIA GeForce GTX 16 serisinin eklenmesiyle bu laptoplar büyük bir oyun gücü sunuyor. 

Dünyanın ilk Intel Core i9 işlemcili laptopları duyuruldu!

Oyun sözkonusu olduğunda hız her zaman önemlidir. En yeni 9. nesil Intel Core i9 işlemcilerle güçlendirilen yeni modellerin performansı önceki nesile göre %45 daha yüksek ve sisteminizin gücünü en iyi şekilde kullanabiliyor.

8 çekirdekli bu güç aynı zamanda çoklu görevlerde ya da video düzenleme ve müzik komposizyonu gibi yoğun işlemlerde öne çıkıyor. Bu inanılmaz işlemciye ek olarak yeni seri aynı zamanda en güncel NVIDIA GeForce GTX 16 serisi grafiklerle donatıldı ve grafikte %50'ye varan performans artışı vaat ediyor.

Artık oyuncular tamamen akıcı ve inanılmaz bir görüntü kalitesinin keyfini yaşayabilecekler. Lüks oyun serisi GT Titian, kıyaslanamaz performansı ve üst sınıf özellikleri ile tanınıyor. Hızaşırtma için hazır çarpıcı 9. nesil Intel Core i9 işlemci ve en güçlü grafiklerle kafesinden kurtulan bu canavar, en ateşli oyunculara en yüksek performansı sunuyor.

Dünyanın ilk Intel Core i9 işlemcili laptopları duyuruldu! - Resim : 1

Bu nihai gücü optimize etmek için GT serisi, çift fan ve 11 heatpipe ile çalışma sıcaklığını düşüren özel Cooler Boost Titan soğutma çözümüne sahip. Eşsiz 4K UHD ekranı sayesinde GT Titian oyun senaryolarını gerçeğe taşıyor. Performansta sınırlardan hoşlanmayan herkes için bu amiral gemi listenin en üstünde yer alacak.

Oyun meraklıları için özel olarak tasarlanan GE serisi, son derece etkileyici estetiği ile tanınıyor. Oyuncunun sezgisini yansıtan bu model 17.3 ve 15.6 inç 144 Hz ekran, 9. nesil Intel Core i9 işlemci ve güçlü NVIDIA grafiklerle geliyor. GE75 aynı zamanda MSI'ın ilk Wi-Fi 6 özellikli laptop bilgisayarı.

Böylece oyuncular mümkün olan en yüksek kablosuz ağ hızının avantajına da sahip olacaklar. Hem görüntü, hem de performans açısından GE serisi tüm oyun meraklılarının isteyecekleri en iyi deneyimi sunuyor.

Üst sınıf oyun özelliklerine sahip ulaşılabilir bir laptop mu arıyorsunuz? GP serisi oyuncuların yanında. Yepyeni tasarımı, savaş makinelerini andıran tarzı ve buğulu, gizemli renkleri ile hemen dikkat çekiyor. GP75 Leopard modeli üzerinde her tuş için bağımsız RGB arkadan ışıklandırmalı Steel Series klavye mevcut. 

En güncel işlemciler ve grafiklerle GP75 Leopard, çarpıcı teknik özellikleri ve harika bir performansı beklentilerin ötesine taşıyor. GL73 ve GL63 ile oyun artık çok daha ulaşılabilir hale geliyor. Her iki model de RTX serisinden GTX 16 serisine kadar farklılık gösteren grafik seçeneklerine sahip. Bu da anaakım oyuncular için gerçekten iyi bir seçim.

Teknik özellikleri, bugüne kadar çıkmış AAA oyunların çoğunu rahatlıkla oynayabilecek nitelikte. RGB beklentilerinizi karşılamak için şimdi her için bağımsız ışıklandırmalı RGB klavye seçeneği de mevcut.