2. Age Of Mythology: İstenilen Hard Disk Alanı: 500 MB Çıkış Tarihi: 2002 Sizleri mitolojik seçimlere sürükleyecek ve mitoloji tarihi açısından çok önemli bilgiler öğrenebileceğiniz bir oyun. Bir tarafta Hades diğer tarafta Zeus, bir tarafta Loki diğer tarafta Thor, Bir tarafta Ra diğer tarafta İsis. Giriş bölümündeki sinematik bile oyunun kalitesini anlatmaktadır.

3. Banished: İstenilen Hard Disk Alanı: 250 MB Çıkış Tarihi: 2014 Diğer şehir kurma oyunlarına göre biraz daha kolay görünümlü bir oyun. Sizleri Orta Çağ köylerine götüreceğine eminim.

4. Empire Earth 2: İstenilen Hard Disk Alanı: 1.5 GB Çıkış Tarihi: 2005 Taş devrinden uzay çağına giden bu yolda, zekanızı kullanıp diğer medeniyetlerden önce çağ atlamak çok önemli.

5. Game Dev Tycoon: İstenilen Hard Disk Alanı: 250 MB Çıkış Tarihi: 2013 Şirketini kur, ismini koy ve başla. Bu sefer oynadığın pc oyunlarını kendin oluşturacaksın. Belki ilerde büyük bir şirket olup kendi oyun konsolunu çıkartacaksın, belkide tarihin tozlu sayfalarına batmış bir şirket olarak geçeceksin...

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.