Ori and the Blind Forest:Ölmekte olan bir ormanda tek başına yaşamaya çalışırken karşılaştığı Naru’nun anne şefkatiyle yeniden hayat bulan Ori’nin Naru’nun fedakarane vedasınında ardından yaşadığı ormanı yeniden canlandırmak için düştüğü maceralı yolculuğun anlatıldığı bir platform oyunu. Yayımcısı Microsoft Studios ile geliştiricisi Moon Studios olan oyun 11 Mart 2015 tarihinde piyasaya sürülmüştü. Oyun fantastik kurgusu, müziği ile oyunun genel anlatımına uyum sağlayan atmosferi ve başarılı grafikleri ile dikkat çekmişti.

Brothers A Tale of Two Sons:Babalarını kaybetmek üzere olan iki öksüz kardeşin babalarını kurtarmak için verdiği çabalara tanıklık edeceğiniz oyunda yardımlaşma unsurunun bütün faydalarından yararlanacaksınız. Bulmaca türüne sahip macera oyunu olan Brothers A Tale of Two Sons 7 Ağustos 2013 tarihinde piyasaya sürülmüştü. Starbreeze Studios tarafından geliştirilen oyun Unreal Engine 3 oyun motoru ile üretilmişti.

Submerged:Batık bir şehirde yaralı kardeşini iyileştirmeye çalışan Miku adında bir karakteri yöneteceğiniz platforma dayalı bir macera oyunu. Bağımsız oyunlar kategorisine giren oyunun geliştiricisi Uppercut Games oyunu Unreal Engine 4 oyun motoruyla üretmiş. Post apokaliptik dönemde geçen oyun PC, Xbox One, PlayStation 4 platformları için 4 Ağustos 2015 tarihinde oyun raflarında yerini almıştı.

MonoChroma:Alternatif bir dünyada geçen oyun devasa büyüklükteki bir teknoloji fabrikasına kazara yolu düşen iki kardeşin görmemeleri gereken bir olaya tanıklık etmesinin ardından başlayan kaçış macerasını konu alıyor. İstanbul merkezli olan Nowhere Studios tarafından geliştirilen oyun Unity 3D motoruyla üretildi. Fiziğe dayalı bir bulmaca oyunu olan MonoChroma Kickstarter’da yer alan ilk Türk projesidir. Oyun PC ve Mac kullanıcıları için 28 Mayıs 2014 tarihinde piyasaya sürülmüştü.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.