Oyun

Dying Light Türkçe altyazı desteğine kavuştu!

Zombi oyunu Dying Light'a resmi Türkçe altyazı seçeneği eklendi. Peki Dying Light 2 Türkçe gelecek mi? İşte detaylar!

Dying Light Türkçe altyazı desteğine kavuştu!

Techland, Ocak 2015'te çıkış yapan açık dünya aksiyon zombi oyunu Dying Light'a resmi Türkçe altyazı seçeneği ekledi. Türkçe altyazı seçeneği şu anda Steam versiyonunda mevcut, geliştirici ekip konsollara da yakın zamanda geleceğini söylüyor.

Dying Light Türkçe altyazı desteğine kavuştu!
 

Steam'de oyunun standart sürümu 59,99 TL, Enhanced sürümü 99,00 TL. Dying Light'a resmi Türkçe dil desteğinin eklenmesi ikinci oyunda da Türkçe olabileceğini işaret ediyor. Ayrıca Dying Light 2'nin Steam sayfası tamamen Türkçe ve E3 2019 fragmanında da Türkçe altyazı seçeneği mevcut.

Dying Light 2 ilkbahar 2020'de PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak. 

Ayakta kalan son büyük insan yerleşimi, modern karanlık çağda acımasız ve hastalıklı bir dünyada varoluş mücadelesi veriyor. Gün içinde eşkıyalar, farklı gruplar ve açlıktan kırılan afetzedeler sokaklarda hurda avına çıkıyor, bazen gerekirse şiddet kullanarak bulduklarını başkalarının elinden alıyor.

Geceleriyse marazlılar sarıyor her yanı. Yaşayanları avlamak için saklandıkları o karanlık yerlerden çıkıyorlar.
 
Adın Aiden Caldwell. Marazlı bir afetzedesin. Sıra dışı çevikliğin ve vahşi dövüş becerilerin, seni bu tehlikeli dünyada güçlü bir müttefik ve kıymetli bir varlık haline getiriyor. Başkalarının başaramadığı şeyleri başarıyorsun. Kimsenin cesaret edemediği yerlere giriyorsun.

Eşsiz yeteneklerinle, bu çürüyen metropolde değişimi sağlamak senin elinde. 


 

Yorumlar
­­­
bu çok çok heycanlandırıyor
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.