Oyun

Dying Light'ın PvP modu için videosu yayınlandı

PvP modu sadece ön sipariş verenler için geçerli olacak

Dying Light'ın PvP modu için videosu yayınlandı

Harran'da geçen zombili oyunumuz Dying Light  için gelecek "Be the Zombie" isimli PvP modunu kısaca tanıtan bir video yayımlandı. Modda "The Hunter" isimli özel (ve korkunç) bir tür zombiyi kontrol edip, oyuncuların yüreklerine (ve oyunlarına) terör salacağız. Videodan aldığımız izlenimler modun epey eğlenceli olacağı yönünde, fakat can sıkıcı bir durum var: Mod, sadece önceden sipariş verenler tarafından oynanabilecek. Oyunların normalde bulundurması gereken içeriklerin "pre-order bonus" diye oyundan koparılması ve parası yetmeyen, oyunu ancak çıktıktan sonra alabilecek oyunculardan mevzubahis içeriklerin sakınılması alışkanlığı erken bitse çok hoş olur diyor, sizleri videoya buyur ediyoruz:

Dying Light, 27 Ocak 2015 tarihinde PC, PS4, PS3, Xbox One ve Xbox 360 için piyasaya çıkmış olacak -"Be the Zombie" modu olmadan elbette. Belki de sonradan çıkarırlar diyor, umut fakirin ekmeğidir diyoruz sevgili okurlar.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.