Homefront 2

ABD'yi işgal eden Kuzey Kore ordusuna karşı, Amerikalı vatandaşların gerilla savaşını anlatacak olan HomeFront 2, gelişmiş grafikleri ve etkileyici senaryosu ile göz dolduracak gibi görünüyor. Oyun 2015'te çıkacak.

Middle Earth: Shadow of Mordor

The Lord of The Rings dünyasına geçen çok etkileyici bir macera oyunu olan Middle Earth: Shadow of Mordor, karanlık güçlerin arasına sızarak görevini yerine getirmeye çalışan çok yetenekli bir ajanın öyküsünü anlatıyor. Oyun çok etkileyici dövüş sahneleri ve düşmanın zihnini kontrol etmek gibi birçok farklı özellikle de dikkat çekiyor. Çıkış tarihi ise 7 Ekim 2014.

Project Beast

Oyun henüz proje aşamasında ancak arkasında Dark Souls'u yapan ekip bulunuyor. Project Beast'in çok güçlü bir RPG olacağı söyleniyor fakat oyun hakkında henüz detaylı bilgi yok.

Mirror's Edge 2

Çatıdan çatıya atlayarak görevlere gidip gelen uzak doğulu hanım kızımızın maceralarını anlatan Mirror's Edge'in devamı nihayet duyuruldu. Oyunda bu kez Multiplayer özelliklerin bulunacak olması da Mirror's Edge hayranlarını sevindirdi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.