Marvel's Avengers


İlk olarak 2017'de duyurulan Marvel's Avengers, sonunda E3 2019 kapsamında oyuncuların beğenisine sunuldu. Xbox One, Google Stadia, PlayStation 4 ve PC'ye çıkacak olan Marvel's Avengers büyük bir coşkuyla karşılandı.


Sunum esnasında paylaşılan fragmanda Iron Man, Captain America, Hulk, Black Widow ve Thor gözükmekte. Oldukça hallerinden memnun olan karakterlerimiz bir anda bilinmeyen bir istila ile burun buruna gelirler.


Bu olay dizesinden sonra evrenimiz hiç beklenmeyen bir yıkımla karşı karşıya kalır. Oyun single player ve coop-multiplayer deneyimi sunacak ve 2020'nin Mayıs ayında da oyuncuların beğenisine sunulacak. Tam çıkış tarihi ise 15 Mayıs 2020 olarak açıklanmış durumda. 

Watch Dogs: Legion


Ubisoft, Watch Dogs: Legion'ın 6 Mart 2020'de PlayStation 4, Xbox One, PC ve Stadia için çıkış yapacağını duyurdu.


Çöküşüyle yüzleşen yakın gelecek Londra'sını geri kazanmak için hack'leyip gizlice düşmanın arasına sızarak savaşırken, neredeyse gördüğünüz herkesten bir direniş oluşturun. Direnişe Hoş Geldiniz.

Cyberpunk 2077


Geliştirici CD Projekt RED, Cyberpunk 2077'nin 16 Nisan 2020'de PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapacağını duyurdu. Oyun Steam'de 249,00 TL'den ön siparişe açıldı ve Steam sayfasında belirtilene göre Türkçe arayüz ve altyazı destekleyecek.


Cyberpunk 2077 güç, gösteriş ve vücut modifikasyonu çılgınlığına kapılmış Night City kümekentinde geçen bir açık dünya aksiyon macera hikâyesidir. Kanun kaçağı paralı asker V olarak oyna ve ölümsüzlüğün anahtarı olan eşsiz bir implantın peşine düş.


Oyunun en ilginç yönlerinden biri de yeni fragmanla beraber hikayeye katılan Keanu Reeves oldu. Oyunda yen ibir karakter olan Reeves ile birlikte maceralara atılabileceksiniz. 

Star Wars Jedi: Fallen Order


Tüm galaksiyi kapsayan bir macera, Respawn Entertainment imzalı yeni 3. şahıs aksiyon-macera oyunu Star Wars Jedi: Fallen Order’da sizi bekliyor. Bu hikaye temelli tek oyunculu oyunda, Bölüm 3: Sith’in İntikamı’ndaki olayların ardından Emir 66’nın elinden güç bela kurtulan bir Jedi Padawan’ın yerine geçeceksiniz.


Jedi Düzeni’ni yeniden kurma amacıyla geçmişinizdeki eksik parçaları toplayarak eğitiminizi tamamlamalı, yeni Güç yetenekleri edinmeli ve ikonik ışın kılıcı sanatında ustalaşmalısınız. Tabii bu sırada İmparatorluğun ve ölümcül Engizisyoncuların bir adım önünde olmak zorundasınız. 


Jedi’ları tamamen ortadan kaldırmaya çalışan İmparatorluk karşısında, kaçak bir Jedi kahramanı olarak hayatta kalmak için savaşarak ve yok olan bir uygarlığın sırlarını çözerek Jedi Düzeni’ni yeniden kurmaya çalışacaksınız.


Star Wars Jedi: Fallen Order 15 Kasım 2019 PlayStation 4, Xbox One ve Origin üzerinden PC platformları için çıkış yapacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.