Oyun

Efsane oyun Uncharted 4′ün yeni videosu yakın bir zamanda sunulacak

Uncharted 4: A Thief's End çok iddialı geliyor!

Efsane oyun Uncharted 4′ün yeni videosu yakın bir zamanda sunulacak

Uncharted 4: A Thief’s End görünüşe göre çok yakın zamanda, nispeten daha az gizeme sahip bir biçimde karşımıza çıkacak.

Uncharted 4 ilk olarak Spike TV'nin yayımladığı Playstation 4 açılış etkinliğinde görülmüştü ve ardından orada görülen videonun tamamı E3 2014'de yayımlandı. Sonrasında yayımlanan fragmanla alay edilmesine rağmen biz bu belirsiz dedikoduların yanında farklı şeyler de duyduk. GameCrate ile yapılan konuşmada durumun değişmek üzere olduğu açıkça belirtildi. Naughty Dog'tan Evan Wells şu cümlelerle güncellemenin çok da uzak olmadığını söyledi: Yeni güncelleme yolda. E3'ten beri üzerinde çok yoğun çalıştığımız bir iş oldu ve söyleyebileceğim tek şey şu ki sizi bekleyen sürprizlerimiz var." Diğer oyun şirketlerinin kendilerinin yaptığı işleri onlar kadar kısa sürede yapmadıklarını belirten Naughty Dog, Aralık'ta çıkacak olan tanıtım videosu konusunda iddialı olduklarını da duyurdu. A Thief’s End, Uncharted serisinin son oyunu olabilr; ancak Naughty Dog bu son oyunla büyük bir patlama yapma niyetinde!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.