En iyi 10 platform oyunu! - Page 1

Rayman Run Fiesta, iki serilik bir oyun. Son derece parlak ve berrak grafiklere sahip olan oyun, klasik bir koşma ve zıplama oyunu. Oyunun dinamikleri oldukça hızlı. Soluklanmak için vaktiniz yok. Konsantre olup altınları toplamalı ve düşmanlarınızı sırayla geçmelisiniz. Oyun Android ve iOS platformlarında ücretli.

En iyi 10 platform oyunu! - Page 2

Leo, oldukça ilginç bir karakter. Biz toz yumağı gibi görünen karakterlerimiz ile geçmemiz gereken 24 farklı bölüm var. Oyunun grafikleri son derece başarılı. Ayrıca oyunu, Android cihazınıza bir kontrolcü bağlayarak da oynayabiliyorsunuz. Her bölümde ayrı bir gizem olduğunu belirtelim.

En iyi 10 platform oyunu! - Page 3

Nostaljik grafikler, bölüm sonu canavaları, zekice yerleştirilmiş tuzaklar. Hepsi bu oyunda. Oyun, grafikleri ve müzikleri ile sizi geçmişe götürme konusunda iddialı. Sword of Xolan, Android ve iOS platformlarında sizleri bekliyor.

En iyi 10 platform oyunu! - Page 4

Cally’ye merhaba deyin. Bu sarı saçlı küçük kız göründüğü kadar masum değil. Çoğu silahta uzman olarak karakterimiz retro grafiklerde yüzlerce düşmana karşı geliyor. Oyunda hikaye ve hayatta kalma modları var. Başarılı bir seri olduğunu ekleyelim. Eğer beğenirseniz, önceki oyunlara da bakabilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.