En iyi Angry Birds serisi oldu

Angry Birds serisinin vazgeçilmezi ve nedenleri

En iyi Angry Birds serisi oldu

Angry Birds'ü ilk indirdiğimiz zamanlarda neredeyse hepimiz bir süre oynamışızdır. Hatta bir konuya açıklık getirecek olursak, bu bir süreden de uzun bir süre olabilir, otobüste, öğle aralarımızda ya da akşam dinlenirken..

1352717795_angry-birds-star-wars-is-the-best-game-in-the-series-and-here-is-why.jpg

Dürüst olacak olursak, çoğumuz oyundan sıkılmış görünüyor ve Angry Birds Star Wars haberini duyduğumuzda bir kaç dakikadan fazla bakacağımızı düşünmüyoruz. Ancak beklentilerimizin aksine bu oyun şimdiye kadarkilerin en iyisi olarak karşımıza çıkıyor. Asıl soru şu, yeni seriyi en iyi yapan nedir?

Tema ve Görseller

Başlangıçta yeni Angry Birds bir bahçede kuş fırlatma, olayından sıyrılmış görünüyor. Star Wars filminin efsaneviliğinin yanı sıra şimdi tüm kuşlar filmdeki karakterlere göre yeni güçlere bürünmüş durumda. Luke, Skywalker, Han Solo, Chewbacca ve tabiki droidler bulunuyor. Domuzlar ise filmdeki kötü karakterlerle bağlantılı. Ayrıca arka plan görüntüleri oldukça kaliteli görüntü sunmanın yanında Star Wars'ten bazı sahneleri canlandırıyor.

1352717815_angry-birds-star-wars2-png.png
Oynanış

Oyunun amacı daha önce alışık olduğumuz Angry Birds formatında. Kuşlarınız level atladıkça yeni yetenekler kazanıyor. Ayrıca kuşlar fizik kuralları konusunda da gelişmeler göstermiş durumda. R2 ve D2 domuzları elektrik çarpabiliyor. Bölümlerin eskisi kadar kolay olduğunu söylemek de zor. Şimdi yıldızları doldurmaya başlayabilirsiniz.