Oyun

En korkunç oyun!

Bu oyunu yalnız oynamayın!


Dead Space 1 ve 2, tüm dünyada milyonlarca satılan oyunlardan bir tanesi. Bu kadar çok satması yapımcı Visceral Games'e yeni oyun için ilham oldu. Oyunun yayıncısı EA, yeni oyunu duyurmasının ardından, küçük de olsa Dead Space 3 hakkında bilgileri bizlerle paylaşıyor. Şimdi verilen bilgide yapımın Co-Op modunun tercih ediliş sebebi açıklanıyor.

Dead Space oyunu korku türünde yayınlandı hep, serinin yeni oyunu da aynı şekilde yoluna devam edecek. EA'nin yetkililerinin açıklamasına göre Dead Space 3, ilk iki oyundan çok daha korkunç olacak!

1343130565_dead-space-3.jpg

Oyunun yapımcılarının yaptığı açıklamaya göre, önceki Dead Space'lerden yayınlandıktan sonra kullanıcılardan birçok mail alınmış. Maillere göre Dead Space oyunlarının korkutucu olmasından dolayı kullanıcılar oyunu hep yanlarında biri varken oynamak isteğinde bulunmuşlar. EA ve Visceral, Dead Space oyuncularının bu teklifini kabul etmiş ve Dead Space 3 çok korkunç olacağı için Co-Op seçeneği yapıma eklenmiş. Üçüncü seride bu modda kullanılacak karakterler ise Issac ve Carver adında olacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.