Oyun

Epic Games 145 TL değerindeki iki oyunu ücretsiz hale getirecek!

Epic Games, kullanıcılarına bir müjde daha verdi. Buna göre önümüzdeki hafta 145 TL değerindeki iki oyun daha bir süreliğine ücretsiz olacak.

Epic Games 145 TL değerindeki iki oyunu ücretsiz hale getirecek!

Ücretsiz olarak sunmuş olduğu oyunlar sayesinde popülerlik kazanmayı başaran Epic Games, ücretsiz oyun verme politikasına hiç ara vermeden devam ediyor. Bahsi geçen platform tarafından yapılan son açıklama da, kullanıcılarını fazlasıyla mutlu edecek gibi gözüküyor. Buna göre şirket, önümüzdeki hafta 145 TL değerinde olan iki oyunu ücretsiz hale getirecek. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve haberimizin detaylarını sizlerle paylaşmış olalım.

Epic Games 145 TL değerindeki iki oyunu ücretsiz hale getirecek!

Epic Games, 3 Aralık ve 10 Aralık tarihleri arasında ücretsiz olarak sunacağı oyunları açıkladı. Yapılan açıklamaya göre, Steam üzerinden 145 TL'lik bir bedel karşılığında satılan Pillars of Eternity - Definitive Edition ve Tyranny - Gold Edition yukarıda belirtmiş olduğumuz tarih aralığında ücretsiz oldu.

Epic Games 145 TL değerindeki iki oyunu ücretsiz hale getirecek! - Resim : 1

İlk kez 2015 yılında satışa sunulan ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen  Pillars of Eternity - Definitive Edition, arkadaşlarınızla beraber kayıp hazine ve antik gizemleri bulacağınız bir dünyayı sizlere sunuyor. Ayrıca yapım, Steam'deki incelemelerde çok olumlu olarak gösteriliyor.

Epic Games 145 TL değerindeki iki oyunu ücretsiz hale getirecek! - Resim : 2

Ücretsiz olarak sunulacak bir diğer oyun olan Tyranny - Gold Edition da Obsidian Entertainment tarafından geliştirildi ve ilk olarak 2016 yılında karşımıza çıktı. Oyucunun yapacağı seçimlere dayalı olan söz konusu yapım, Steam'deki incelemelerde çok olumlu almayı başarmıştı. Bu hafta ücretsiz olarak sunulacak olan her iki yapım da oyun tutkunlarını fazlasıyla memnun edecek gibi gözüküyor.

Yorumlar
Oyunlardan sıkılmacı Mehmet
Zamanında ne oyunlar oynardım, şimdi eski oyunları tekrar tekrar oynuyorum yeni oyuna girişmek gözümü korkutuyor
Cevapla
💎G@kko💎
Abem abem ücretsiz olması bi yandan eyi del çagalar indiriler ders çalışmiler sonra
Cevapla
Aha kafası yarıldı
Ne diyon abicim sen?
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.