Oyun

Epic Games 250TL değerindeki oyunu ücretsiz dağıtıyor!

Epic Games kullanıcılarına müjde! 250 TL değerindeki Saints Row:The Third Remastered oyunu ücretsiz oldu!

Epic Games 250TL değerindeki oyunu ücretsiz dağıtıyor!

Düzenli olarak her hafta yeni bir ücretsiz oyun veren Epic Games Store, şimdi de 250 TL değerindeki, aksiyon ve mizahın bir hayli yüksek olduğu Saints Row:The Third Remastered oyununu ücretsiz dağıtıyor. Detayları haberimizin devamından inceleyelim.

Epic Games 250TL değerindeki oyunu ücretsiz dağıtıyor!

Dijital oyun mağazası Epic Games Store, bilindiği üzere her hafta düzenli olarak yeni bir ücretsiz oyun veriyor. Kullanıcılar kampanya süresince ilgili oyunu bir defa kütüphanelerine indirmeleri halinde bu oyuna süresiz olarak sahip oluyorlar. Şimdi de normal değeri 250 TL olan Saints Row The Third Remastered ücretsiz olarak Epic Games Store'da oyunculara sunuluyor. Oyunu 2 Eylül'e kadar hesabınıza eklemeniz halinde, oyun tamamen sizin olacak ve süresiz olarak oynayabileceksiniz.

Epic Games 250TL değerindeki oyunu ücretsiz dağıtıyor! - Resim : 1

Oyun sayfasını tıkladığınızda ilk olarak ''Bu oyunda yalnızca +18 yaş grubu için önerilen, yetişkinlere yönelik içerikler bulunuyor'' uyarısını görüyorsunuz. Daha sonra onay verip devam ettiğinizde ise sağ tarafta yer alan yükle butonunu tıklayarak oyuna erişebiliyorsunuz.

Oyunun içeriğinden bahsedecek olursak; Saints Row®: The Third™ Remastered, sana güçlerinin zirvelerindeyken Saint'leri kontrol etme ve bu güçlerle neler yapabileceğini gösterme şansı veriyor. Seks, uyuşturucu ve silah batağında boğulan günah şehrinin ta kendisi Steelport hiç bu kadar güzel gözükmemişti. Bu senin şehrin. Senin kuralların geçerli.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.