Epic Games yılbaşı için ücretsiz oyun dağıtmaya başladı!

Epic Games söz verdiği gibi yılbaşı dönemi için ücretsiz oyunlarını sunmaya başladı. Şirket bu dönemde 15 oyununu ücretsiz olarak sunacak. İşte tüm detaylar.

Epic Games yılbaşı için ücretsiz oyun dağıtmaya başladı!

Epic Games geçtiğimiz günlerde yılbaşı dönemi için 15 ücretsiz oyun sunacağını duyurmuştu. Şimdi şirketin yıllık tatil indirimi yayında ve birçok başlıkta güzel indirimler sunmanın yanı sıra şirket ayrıca 15 ücretsiz oyun da verecek. Epic ayrıca kullanıcılara 14,99$'dan fazla olan oyunlarda 10$ indirim sağlayan Epic Kuponunu da geri getiriyor.

Şirket bu kapsamda sunacağı ilk ücretsiz oyununu duyurdu. Son derece popüler olan bir oyun olan Shenmue III ilk ücretsiz oyun olarak karşımıza çıkıyor. Şirket, sırada hangi oyunların olduğunu söylemedi. Dolayısıyla tatil dönemi boyunca verilecek olan 15 ücretsiz oyunu ancak Epic duyurdukça görebileceğiz. 

Epic Games yılbaşı için ücretsiz oyun dağıtmaya başladı!

epic games

Epic'in neler sunduğunu görmek için her gün mağazayı kontrol etmeniz gerekecek. Mağazaya göz atarken Epic Kuponu aklınızda tutmanızda fayda var. Normalde 50 TL olan bu oyun şu anda ücretsiz olarak sunuluyor. Kampanya ise, 6 Ocak saat 11:00'e kadar geçerli. Epic ayrıca oyuncuların ücretsiz eşyaların kilidini açabileceği Fortnite'taki yıllık tatil etkinliğini de başlattı. Bu gelişmelerle birlikte oyun severler için heyecanlı bir dönemin resmi olarak başladığını söylemek yanlış olmayacaktır.

Şu anda ücretsiz olan oyun Shenmue III Epic'in resmi web sitesinde şu sözlerle tanıtılıyor:

"Babasının intikamını almaya kararlı 18 yaşındaki Japon dövüş sanatları ustası Ryo Hazuki olarak oyna. Destansı Shenmue serisinin üçüncü kısmında Ryo, babasının katilinin çok istediği bir eser olan Phoenix Aynası'nın ardındaki sırrı çözmek istiyor. Bu serüven sırasında, cıvıl cıvıl, doğal güzelliklerle dolu Çin kırsalını sürükleyici bir şekilde betimleyen yerlere gidiyor. Ryo'nun macerası onu şehirlerden ve dağ köylerinden geçiriyor ve buralarda eğitimini ilerletiyor, kumarda şansını deniyor, rekabetçi oyunlar oynuyor ve yarı zamanlı işlerde çalışırken Phoenix Aynası'nın ardındaki gerçeği keşfetmeye çalışıyor."