Oyun

Epic Games'ten her güne bir ücretsiz oyun kampanyası!

Epic Games son zamanlarda benzeri görülmemiş bir kampanya ile karşımıza çıkıyor. İşte detaylar!

Epic Games'ten her güne bir ücretsiz oyun kampanyası!

Sunmuş olduğu ücretsiz oyunlar ve yaptığı güzel indirimler ile popüler hale gelen Epic Games, Steam'in de gaza basması ile beraber son zamanlarda biraz sönük kalmıştı. Firma şimdi ise efsane bir kampanya ile karşımıza çıkıyor. Buna göre platformun kullanıcılarını oldukça memnun edecek bir girişimi söz konusu olacak. Yapılan açıklamaya göre Epic Games, 17 Aralık gününden başlayarak 15 gün boyunca yüzde 75'e varan indirimlere sahne olacak. Ayrıca kampanya bununla da sınırlı değil, kullanıcıları bekleyen başka sürprizler de var!

Epic Games'ten her güne bir ücretsiz oyun kampanyası!

Bu sürprizlerin başında ise hiç şüphesiz ki ücretsiz oyunlar geliyor. Gelen bilgilere göre Epic Games bu zaman zarfı içerisinde her gün için bir ücretsiz oyunu kullanıcılarına sunacak. Şu an için bu oyunların neler olduğu hakkında henüz herhangi bir duyuma sahip değiliz ancak yine de ücretsiz oyun fikri kulağa oldukça hoş geliyor. Ayrıca bedava sunulacak olan bu oyunlar arasında bir zamanların popüler yapımlarının olması da bekleniyor.

Epic Games'ten her güne bir ücretsiz oyun kampanyası! - Resim : 1

Ücretsiz olarak sunulacak olan ilk oyun, 17 Aralık günü Türkiye saati ile 19.00'da ortaya çıkacak. Ayrıca kullanıcılar, her gün yeni bir yapım ücretsiz hale geleceği için bu oyunları 24 saat içerisinde indirip kütüphanelerine eklemek durumunda olacaklar. Yüzde 75'e varan indirimlerin yanında özel sürprizlerin de yer alacağı kampanyanın bu platformda büyük bir hareketliliğe yol açacağı düşünülüyor.

Yorumlar
💎G@kkoştop💎
He he he
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.