Everest GX core8 gaming mouse

Everest GX Core8 Gaming Mouse 3500 dpi, programlanabilir 10 tuş, hassas ağırlık opsiyonları, kişiselleştirilebilir aydınlatma ve altın kaplama usb ucuyla oyun dünyasının profesyonelleri için tasarlandı. Everest GX8 üstün özellikleri, son derece rahat k

Her Yönüyle Daha Hızlı!
Everest GX Core8 10 milyon tıklamaya kadar dayanıklıdır.
USB kablosunun kusursuz tasarımı ile 1 milisaniye iletişim süresiyle, saniyede 1000 rapor ileterek standart farelere oranla 8 kat daha hızlıdır.
Ergonomik tasarımıyla istediğiniz kadar yorulmadan fare kullanabilirsiniz. Kişiselleştirilebilir aydınlatma sistemiyle size özgü tasarımı uygulayabilirsiniz

Kullanım Kolaylığı
Her hızda oyunu değiştirebilen hassasiyet! İster tek bir piksele yaklaşıyor; ister son hızda milyonlarcasını geçiyor olun; oyuna yönelik lazer, size yenilmez bir kontrol sağlıyor.
Sürtünmeyi önleyen tasarımı sayesinde farenizi kolaylıkla hareket ettirebilirsiniz.
Farenizin daha ağır mı yoksa daha hafif mi olmasını istersiniz? (20g + 6gb + 6gb + 6g) 38 gram ağırlığa kadar fazladan ağırlık ile size özgü kontrol için dilediğiniz kombinasyonu yapabilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.