Oyun

Facebook'a Angry Birds 'paylaş oyna' özelliği geliyor

Rovio'nun, resmi blogunda bildirdiğine göre, Facebook üzerinde kullanıcılar Angry Birds oyununu "Paylaş ve Oyna" özelliği ile direk oynayabilecek.

Facebook'a Angry Birds 'paylaş oyna' özelliği geliyor

En çok oynanan ve sevilen oyun Angry Birds'i Facebook üzerinde oynamak daha kolay hale geldi. Şimdi yeni duyurulan bir özellikle artık Facebook üzerinde "Paylaş ve Oyna" özelliği olacak. Bu özellik şimdilik, Angry Birds için uygulanacak.

1336332936_angry-birds-comes-to-facebook.jpg

Angry Birds'in yapımcısı Rovio'nun, resmi blogunda bildirdiğine göre, Facebook üzerinde kullanıcılar Angry Birds oyununu "Paylaş ve Oyna" özelliği ile bir video gibi paylaşıp, oynatabilecek. Artık Facebook üzerinde bu oyunu oynamak isteyenler oyun için başka bir sayfayı ziyaret etmek zorunda kalmayacak ve doğrudan bulunduğu sayfadan oyun oynayabilecek.

Angry Birds oyununu oynadıktan sonra yaptığınız en yüksek skorunuzu Facebook'ta paylaşıp, diğer arkadaşlarınızla yarış yapma imkanınız olacak.

Ayrıca oyuncular oyunu blog ve web sayfalarına da ekleyebilirler Tumblr ve WordPress gibi popüler servisleri kullananların sayısının günden güne arttığı bu dönemde, böyle bir gelişmenin iyi olduğunu söyleyebiliriz.

Bu tür sayfalara HTML kodu ile eklenebilecek ve indirmeden direk oynama imkanı olacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.