Oyun

Fallout 4'ün çıkış tarihi belli oldu

Herkesin merakla beklediği Fallout 4'ün çıkış tarihi belli oldu.

Fallout 4'ün çıkış tarihi belli oldu

Bethesda Game Studios tarafından geliştirilen Fallout 4'ün çıkış tarihi ve oyunun yeni özellikleri E3 2015'te duyuruldu.Bethesda'nın 5 yıl aradan sonra oyunculara sunacağı efsanevi serinin yeni oyunu 10 Kasım tarihinde PC ve yeni nesil konsollara çıkacak.

Fallout 4’ün çıkış tarihi açıklanmadan önce herkes oyunun 2016 senesi içerisinde çıkacağını düşünmüştü. Çünkü genelde oyun geliştiricileri, geliştirdikleri oyunu 1 veya 2 sene öncesinden duyurmayı seviyor. Fakat Bethesda bu şekilde hareket etmedi ve efsane serilerinden olan Fallout’un 4. oyununu çıkacağı yıl duyurdu.Bethesda bu hareketlerinin nedenini Gamescom 2015 sırasında yapılan bir konuşma içerisinde anlattı. Bethesda’nın pazarlama departmanında görevli olan Pete Hines’ın dediğine göre eğer Fallout 4’ü daha erken bir tarihte duyursalardı sürekli olarak oyun hakkında videolar, görseller, konferanslar için demolar hazırlamak zorunda kalacaklardı ve bu da oyunun geliştirilmesini aksatacaktı. Bu yüzden Bethasda oyunu olabildiğince geç duyurdu ve tüm konsantresini oyunun geliştirilmesine verdi.

1439309873_2884120-fallout4e3garagerun1434323977.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.