Oyun

Fallout 76 bekleyenlere kötü haber!

Fallout 76'nın PC versiyonu, Steam'de değil, sadece Bethesda.net üzerinden satışa sunulacak. 

Fallout 76 bekleyenlere kötü haber!

Fallout 76 ilk duyurulduğu zaman birçok oyuncuyu heyecanlandırmaya başarmıştı. 4 kişilik co-op online yapısı ve dünyası ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarayan yapım, büyük bir heyecanla bekleniyor. Ancak ortaya çıkan son bilgiler özellikle PC kullanıcılarını pek memnun etmeyecek cinsten.

Fallout 76'nın beta testi ile ilgili ortaya atılan iddialara göre, PC sürümü sadece Bethesda.net üzerinden indirilebilecek. Ayrıca Hem beta hem de full sürüm için Fallout 76'nın PC versiyonu, Steam'de değil, sadece Bethesda.net üzerinden satışa sunulacak. 

Beta testinin ayrıntıları ile ilgili olarak, Bethesda'dan beta'nın tam oyun olarak servis edileceği ve ilerlemenizin satın alınan sürüme taşınacağı da gelen bilgiler arasında yer almakta. Beta için NDA olmayacak, yani Fallout 76'nın neredeyse tamamlanmış sürümü oynuyor olacaksınız. Deneme sürümü devrini de Bethesda böylelikle Fallout 76 ile beraber kaldırıyor olacak. 

Fallout 76 bekleyenlere kötü haber!

Şimdiden Valve'ın çevrimiçi mağazasını kullananlar için hayal kırıklığı yaratacağı söylenebilir. Bethesda, oyuncularını tek bir çatı altında tutmak amacıyla böyle bir karar almış olabilir. Henüz konu hakkında Bethesda'dan resmi bir açıklama gelmiş değil maalesef. Bu dedikoduların çıkmasından sonra hala bir açıklama yapmamaları da aslında bunları doğrular niteliğinde. 

Fallout 76'yı oynamayı planlıyor ve betaya katılmak istiyorsanız, oyunu öncelikle ön sipariş vermeniz gerekmekte. Beta sürecinin, yıl sonunda doğru kullanıcılara sunulması bekleniyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.