Oyun

Far Cry 3'ün yeni fragmanı yayınlandı!

Müthiş oyun Fary Cry 3'e ait yeni fragman yayınlandı!


Dünya'nın en iyi oyunları arasında gösterilen yeni Far Cry 3 hakkında yeni bir fragman daha yayımlandı, haberimizin sonundaki fragmanı izleyebilirsiniz...

Dünya'nın en iyi oyunlarını geliştiren ve bir o kadar büyük ilgi gören Ubisoft, son oyunu Far Cry 3'te müthiş bir sov sergiliyor. Milyonlarca oyun severin beklediği yeni Far Cry 3 için yeni ekran görüntüleri elimize ulaştı.

Bilinen en iyi FBS oyunlarından olan Far Cry 3 için tropikal bir bölge seçildiğini vereceğimiz ekran görüntülerinden sonra siz de göreceksiniz.


Geçtiğimiz günlerde Far Cry 3'ün yeni yayınlanan görselleri hakkındaki haberimizi sizinle paylaşmıştık. Fary Cry 3'e ait görüntüler için GALERİ'mize bakınız:

Ubisoft'un can verdiği bu oyun şuna kadar çıkan serileriyle büyük bir başarı elde etmişti. Şüphesiz oyun severler arasında oynamayan veya adını duymayan yoktur!Ubisoft'un hazırlayıp sunacağı FBS oyunu Far Cry 3  7 Eylül''de Avrupa merkezli olarak PC, PS3ve Xbox 360 platformları için satışa sunulacak.

Far Cry 3'e ait yeni fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz:

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.