Oyun

Far Cry 5 sadece 10 dakikada bitebiliyor

Ubisoft'un yeni oyunu Far Cry 5'in 10 dakikada bitebileceği ortaya çıktı. İşte Far Cry 5'in 10 dakikada bitiriliş videosu.

Far Cry 5'i 10 dakikada bitirmek mümkün

2004 yılında hayatımıza giren Far Cry serisi, her yıl kendini tekrar ederek gelişmiş grafikler ile karşımıza çıkmıştı. Far Cry 4 ile toplama evresine giren Far Cry, bu yükselişini 27 Mart 2018'de çıkacak yeni oyunu Far Cry 5 ile sürdürmek istiyor.

Sert konusu ile dikkat çeken Far Cry 5'in oynanış videoları, oyun çıkmadan önce YouTube'da yayınlanmaya başlandı bile. Eurogamer sitesi ise Far Cry 5'in sadece 10 dakika içerisinde bitebileceğini çektiği video ile kanıtladı.

Bildiğiniz gibi Far Cry 4'ün başında Pagan Min sizi kaçırdıktan sonra beni 15 dakika bekle geliyorum diyor ve odadan çıkıyordu. Eğer kaçmayıp 15 dakika odada beklerseniz, Pagan Min döndüğünde size teşekkür ediyor ve sizi alıp oyunun sonuna götürüyordu. Buna benzer bir easter egg'in Far Cry 5'te de yer verilmesinin oldukça güzel olduğunu düşünüyoruz.

Spoiler içeren bu videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Can Polat
Ubisoft, bunu Far Cry 4,de de yapmıştı ve gerçekten hoş bir detaydı. Oyuncuya seçenek sunulması her zaman hoşuma gitmiştir bu oyuna yeni bir hava kazandırıyor, ayrıca oyunda ilerlemen için düz bir çizgi değil de iki şekil de ilerlemek diğerine nazaran hiç yoktan iyidir dedirtiyor oyunculara. Far Cry 5'e gelecek olursak oyunu alır almaz deneyimlediğim bir şeydi gerçekten güzel düşünülmüş bir detaydı.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.