Oyun
Far Cry 5 pek çok sürpriz  içerecek!

Far Cry 5 hakkındaki bilinmeyen detaylar ortaya çıktı!

Ubisoft'un yeni alametifarikası Far Cry 5 hakkındaki en önemli detaylar nihayet açığa çıktı.

Bilindiği üzere Ubisoft'un devasa bir dünyaya sahip olan yeni oyunu Far Cry 5, bir hafta içinde piyasaya sürülecek. Yapım PlayStation 4, Xbox One ve PC için 27 Mart 2018'de satışa sunulacak.

Yapımcıların açıklamaları ise ilgi uyandırıcı. Yapımcılara göre; Far Cry 5'in tekli oyuncu modu yaklaşık 25 saatlik oyun ömrüne sahip olacak. Üstelik bu 25 saatlik oyun ömrü iyi ve eli çabuk oyun tutkunları için geçerli.

Buna ek olarak co-op modunda bir harita yöneticisi yer alacak. Kısacası rakibinizle hangi şartlarda ve hangi ortamda savaşabileceğinizi bileceksiniz. Harita yöneticisi sayesinde Far Cry 5'de; PUBG ve Fortnite gibi oyunlarla karşılaştırılabilecek bir oyun alanı oluşturabileceksiniz.

Yapımcılar Far Cry 4'ün harita modunun yetersiz ve hatta biraz beceriksizce konuşlandırımış olduğunu kabul ediyor ve özeleştiri yapıyor. Ancak Far Cry 5, bu denklemden uzak kalacak.

Far Cry 5 hakkındaki bilinmeyen detaylar ortaya çıktı! - Resim : 1

Ubisoft sözcüleri, oyunun Vietnam ve Mars'ta da çeşitli haritalara sahip olacağını müjdeledi. Bu da son derece ilginç bir adım...

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.