Oyun

Far Cry Primal'de Far Cry 4 Esintileri

Ubisoft'un yeni oyunu Far Cry Primal'deki harita Far Cry 4'ten esintiler taşıyor


Ubisoft'un merakla beklenen oyunu Far Cry Primal, piyasaya çıktı ve çok sayıda yayından farklı konseptiyle yüksek puanlar aldı. Bu haberimizde ise daha farklı bir konuyu sizlerle paylaşacağız. Serinin diğer oyunlarında olduğu gibi açık dünya konsepti taşıyan oyunun haritası Far Cry 4'ten esintiler taşıyor. 

1457003561_farcryprimal1.jpg

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >> 

Yukarıda gördüğünüz harita Far Cry Primal'e ait. Milattan önce 10.000 yılında geçen oyunun haritası oldukça büyük ve tüm haritayı gezmek ciddi bir süre istiyor. Haritada işaretlenen nehir ve gölet detaylarına dikkatinizi çektikten sonra Far Cry 4 haritasına geçebiliriz.

1457003639_farcry41.jpg

Burada da Far Cry 4 oyununa ait harita yer alıyor. İşaretlerden de anlaşılacağı üzere nehir ve gölet detayları neredeyse tamamen aynı ve diğer detaylarda farklılık gösterilmiş. Bu durum oyuncular tarafından Ubisoft'un kolaya kaçtığı şeklinde yorumlanıyor. Ubisoft, bu konuda herhangi bir açıklama yapmadı fakat, aynı alanda farklı tarihleri konu aldık şeklinde bir açıklama yaparlarsa rahat bir sıyrılış yaşayabilirler.

 
                              
                                
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.