Oyun

FIFA 13, Kinect ile ses kontrol özelliğinin videosu geldi!

FIFA 13 sesinizi tanıyacak!


Microsoft, oyun dünyasındaki yerini yıllar öncesinden Xbox ile attığı adımla birlikte yerini ayırmış, oyun konsolları arasında eşsiz bir konuma sahip şirketlerden birisidir. Microsoft'un oyun sektöründe bu kadar iddialı olmasındaki en büyük rahatlıklarından birisi de Kinect teknolojisidir. Türkiye'ye 2010'nun son aylarına doğru gelen ve o satışa çıkan Kinect teknolojisi el ve kol hareketleriyle oyunlarda kontrol sağlayan bir konsoldur.

Kısaca Kinect'in ne olduğuna da değindikten sonra günümüzde giderek yaygınlaşan bu teknolojinin son yılların en iyi oyun serilerinden birisi olarak bilinen FIFA'ya gelmesi bir çok oyun severi şimdiden heyecanlandırdı bile.

1343656123_665x300-copy-kopya.jpg
Yeni FIFA, ses komutu özelliği ile son zamanların en iyi yeniliklerinden birisini getirecek gibi görünüyor. Ezeli rakibi PES 2013 ile arasındaki farkı giderek ayıran firma yeni ses kontrol özelliği hakkında ilk videoyu da yayınladı. Futbol hayranlarının şimdiden ilgisini çeken bu ses ile komut özelliği için daha önce tanıtım videoları yayımlanmıştı. Şimdi ise yeni video geldi ve bu özelliği bu sefer daha net görebiliyoruz. Sözü daha fazla uzatmadan sizleri yeni ses kontrolü desteğinin videosu ile başbaşa bırakalım, iyi seyirler...

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.