Oyun

FIFA 14 bu tarihte piyasada!

EA Sports FIFA 14'ün çıkış tarihini açıkladı.

FIFA 14 bu tarihte piyasada!

Oyunseverlerin en çok sevdiği oyun tarzından biri de futbol oyunları. Futbol oyunlarında ise en popüler oyunlar PES ve FIFA'dır. Oyun pazarında kıyasıya yarışan bu iki oyundan FIFA, Son yıllarda gösterdiği performans ile PES'i geride bırakmayı başardı.

Oyunun yapımcısı olan EA geçtiğimiz ay FIFA 14′teki yenilikleri açıklamıştı. Şirket şimdi de FIFA 14′ün satışa sunulacağı tarihi kullanıcılarına açıkladı. EA, kendi sayfasında yaptığı duyuruda, FIFA 14′ün 24 Eylül'de Kuzey Amerika'da; 27 Eylül'de ise tüm dünyada satışa sunulacağını söyledi.

1369590568_fifa14.jpg

İlk olarak PlayStation 3, Xbox 360 ve PC için oyunseverlere sunulacak oyunu ön siparişle alan oyuncuları sürprizler bekliyor. Ön sipariş verenlere EA Sports, 24 adet Ultimate Team paketi hediye ediyor. Bu paket kadrolarınızı güçlendirmenizi sağlayacak.

Yorumlar
Misafir
Çok zekisin. FIFA yıllardır pesden 2 adım önde ! Bende PES oynuyorum fakat bunun nedeni daha basit olması FIFA her zaman daha iyidir !
Cevapla
Misafir
futbol oyunlarının kralı pes dir fifa nın pes i geçebilmesi için on fırın ekmek yemesi gerekiyor.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.