Oyun

FIFA 14 Play Store'da!

TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, heyecanla beklenen “FIFA 14” futbol oyununu kullanıcılarına sundu.

FIFA 14 Play Store'da!

TTNET’in dijital oyun platformu Playstore’da, büyük bir buluşmanın heyecanı yaşanıyor. Yılın en çok beklenen oyunlarından biri olan “FIFA 14”, Playstore’da oyunseverlerle buluşuyor. Oyunseverler efsane FIFA serisinin son oyunu “FIFA 14”e aylık 7,5 TL’den başlayan taksitlerle sahip olabilecekler.

Oyunseverler “FIFA 14”te müthiş goller atmanın heyecanını tecrübe edebilecekler. “FIFA 14”te oyun, gerçek büyük maçlar nasıl oynanıyorsa o şekilde oynanıyor. Oyunseverler, ödüllü oynanışa getirilen yenilikler ile maçın temposunu belirleyip orta alanda oyun kurmaya odaklanabiliyor.

1380181508_fifa-14-645x362.jpg

“FIFA 14” yeni özellikleriyle oyun keyfini artırıyor. ‘Pure Shot’ adlı yeni özellik ve tamamen yenilenmiş top fiziği sistemi, her bir şutun gerçek olarak hissedilmesini sağlıyor. Böylece futbolcuların kusursuz bir vuruş yaptıklarında hissettikleri coşkuyu “FIFA 14” oyuncusu da ekran karşısında yaşayabiliyor.

“FIFA 14” online özellikleriyle de dikkat çekiyor. “EA SPORTS Football Club” hizmeti sayesinde oyunseverler birbirleriyle etkileşimde bulunabiliyorlar.

Muhteşem “FIFA 14” oyunu, Playstore’da oyunseverleri bekliyor.

Playstore’daki yeni oyunları ve kampanyaları kaçırmamak için Playstore’un resmi Facebook ve Twitter sayfalarını takip edebilirsiniz.

www.facebook.com/playstore

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.