Oyun

FIFA 19 fiyatları aşağı çekildi!

Yapılan güncellemeyle beraber artık; FIFA 19'un Standart Sürümü PlayStation Store'da sadece 209 TL'den satışta.

FIFA 19 fiyatları aşağı çekildi!

PES 19 gibi oyuncular FIFA 19'u da büyük bir merakla beklemekteler. Ancak gerek doların gerek euronun artışı sebebiyle oyuncuların düştüğü zor durumlar maalesef bizleri üzüyor. 

Hatırlarsanız sizlere daha öncesinde duyurusunu yapmış ve PS Store, Microsoft Store'da ön siparişe açılan oyunun standart sürümünün tam tamına 360 TL olduğunu aktarmıştık. Güzel bir haberimiz var çünkü yapılan son güncellemeyle beraber oyunun fiyatlandırmaları aşağı çekildi.

FIFA 19 EA Play 2018 basın konferansı esnasında tanıtıldığında oyunun Standart Sürümü 360 TL, Şampiyonlar Sürümü 450 TL ve Ultimate Sürüm 500 TL'den ön siparişe açılmıştı. Yapılan son güncellemeyle beraber oyuncular artık daha rahat nefes almaya başlayabilirler.

FIFA 19 fiyatları aşağı çekildi!

Yapılan güncellemeyle beraber artık; FIFA 19'un Standart Sürümü PlayStation Store'da sadece 209 TL'den satışta. Microsoft tarafına baktığımızda ise fiyatlandırmaların hala aynı olduğunu görmekteyiz. Özellikle de FIFA 19 gibi bir seri oyunun bu kadar yüksek fiyat etiketiyle çıkış yapması satışları ciddi ölçüde etkileyecek gibi geliyor.

Sonuçta FIFA 18'e sahipseniz FIFA 19'un 360 liralık ne sunacağını sorgulamanız gayet normal olur. FIFA 19, 28 Eylül'de PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için raflardaki yerini almış olacak. 

Yorumlar
Timothy
Sosyal medyadan takip ettiğim kadarıyla, açız diye ağlayanlar sapır sapır oyun satın almaktalar gerçekten enteresan (:
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.