Oyun

FIFA 2013'ün ilk detayları ve görselleri ortaya çıktı!

Müthiş futbol oyununun son serisinin yeni detayları ve resimleri sizlerle!

FIFA 2013'ün ilk detayları ve görselleri ortaya çıktı!

Dünyanınen iyi futbol oyunlarından olan FIFA'nın son oyunu 13'ten yeni oyuna ait ilk detaylar ve görüntüler ortaya çıktı. Dünyanın en iyi futbol oyun yapımlarından olan bu oyunun yapımcısı David Rutter son oyunu FIFA 2013 için 5 ana kolda geliştirme gerçekleştirdiklerini, yeni oyunun yapısının biraz farklı olacağını söledi. Londra'da yapılan etkinlikte dile getirilen bu açıklamalar kullanıcıları heyecanlandırmaya yetti.

Bu kollar: First Touch Control, Player Impact, Complete Dribble, Tactical Free-Kicks ve Attacking AI olarak açıklandı.

1336475662_big51242.jpg

5 Adımda gerçekleştirilecek yeniliklere bakacak olursak, yeni oyunda ilk karşımıza çıkan yeniliklerden birisi daha güçlü ve daha gerçekçi bir top kontrolü. İkinci olarak Player İmpact olarak bilinen bu özellik David Rutter'a göre oyuncuların mücadelesinde gerçek dışı olmayan bir animasyon görülemeyecek demesi ile belirdi. Üçüncü olarak karşımıza çıkan yeniliklerden birisi de 2012 oyununda gerçekleştirilen dripling atma olayının 13'de olmayacağı ve serbest vuruşlara yeni bir sistem getirilmesi söz konusu.

Son olarak gelecek yeniliklerden en önemli ve en gerekli olanı da savunma konusundaki yapay zekanın daha da geliştirilmiş olarak karşımıza çıkması deniliyor. Yani Bilgisayarın kontrol ettiği oyuncular daha iyi yerlere koşacak ve sizin nereye pas atacağınıza dair daha iyi kararlar verebilecekler.  Öte yandan maçın gölcüleri forvet oyuncular daha akıllı davranıp maç esnasında sizin topu atacağınız yeri daha önceden seçip oraya yönelebilecek.

FIFA 2013'e ait ilk görselleri görmek için tıklayın!


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.