Oyun

FIFA 22’den beklenen Kariyer Modu fragmanı geldi!

Electronic Arts'ın FIFA 22 oyunundaki Kariyer Modu'nu tanıtan yeni bir fragman paylaşıldı.

FIFA 22’den beklenen Kariyer Modu fragmanı geldi!

Bilindiği üzere yayıncılığını Electronic Arts'ın gerçekleştirdiği, FIFA serisinin yeni oyunu FIFA 22'nin Kariyer Modu'ndan yeni fragman geldi. Fragman videosun yayınlayan yapım birçok yeni özellik ile meraklılarını karşılıyor.

FIFA 22’den beklenen Kariyer Modu fragmanı geldi!

Her geçen gün FIFA 22 oyununa ait yeni detaylar paylaşılmaya devam ediyor. Son olarak HyperMotion isimli yeni animasyon sistemini tanıtan yapım, şimdi ise FIFA 22 bünyesindeki Kariyer Modu detaylarını ortaya koyan yeni bir fragman videosu paylaştı.

Hazır FIFA 22'de yer alan HyperMotion özelliğinden bahsetmişken, bilmeyenler için ne olduğundan da bahsedelim. HyperMotion teknolojisi, gerçek hayattan aldığı futbol verilerini ultra-gerçekçi bir oyun deneyimine dönüştürerek oyunculara yeni bir deneyim sunmayı hedefleyen, futbolun en gerçekçi ve sürükleyici oyun deneyimini yeni nesil konsollarda, hatta Stadia'da her maçta ve her modda hayata geçiren teknoloji.

FIFA 22’den beklenen Kariyer Modu fragmanı geldi! - Resim : 1

Bu bilgiyi de paylaştıktan sonra, bilmeyenler için ayrıca FIFA 22 Kariyer Modu’ndan da bahsedelim. FIFA 22 Kariyer Modu’nda oluşturacağınız kulübü küme düşme riski taşırken dünya devine dönüştürerek, futbol hayallerinizi en üst noktada yaşamanızı ve bu doğrultuda ilerleyerek başarıya ulaşmanıza olanak sunan yenilenen yeni bir Oyuncu Kariyeri deneyimi.

Fragmanı incelediğimizde oyuncu kariyeri yaparken maç içerisinde bize çeşitli görevler sunulacak olduğunu görüyoruz. Oyuncu gelişiminde antrenman ve yaptığınız maçlar etkili oluyor, bunun yanı sıra yetenek ağacı sistemi de getirilmiş. Ayrıca takımımızı formasındanstadyumuna, hatta bulunacağı lige kadar ayarlayabileceğiz. Dilerseniz şimdi sizi FIFA 22 Kariyer Modu fragmanı ile başbaşa bırakalım, FIFA 22 Kariyer Modu özelliklerine bir de kendiniz göz atın.

FIFA 22 Kariyer Modu'nu sizler nasıl buldunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.