Oyun

Flappy Bird'ün yapımcısı yeni oyunu Swing Copters'ı tanıttı!

Milyonların oynadığı oyun Flappy Birdün yapımcısı Dong Nguyen yeni oyunu Swing Copters ile yine rekorlara imza atacak gibi görünüyor.

Flappy Bird'ün yapımcısı yeni oyunu Swing Copters'ı tanıttı!

Flappy Bird oynamayan sanırız yoktur. Öncelikle iOS platformuna gelen bu çılgın oyun daha sonra Android platformuna da geldi. Dünya üzerinde Angry Birds'ten sonra en çok indirilen oyun haline gelen Flappy Bird'ün Vietnamlı yapımcısı Dong Nguyen ise geçtiğimiz aylarda ilginç bir biçimde Flappy Bird'ü tüm platformlardan çektiğini açıklamıştı. Bunun amacının oyunu büyük bir firmaya satmak olduğu belirtilse de yapımcı oyunu kesinlikle satmayacağını ve bu oyun için günde 22 saat çalıştığını açıklamıştı. Bu oyundan günde 55 bin dolar para kazanması ise ayrı bir tartışma konusudur.

1408430365_348906-7-tips-for-high-scores-on-flappy-bird.jpg

Oyunu yeni projeler geliştirmek için askıya aldığını belirten Nguyen yeni projeleri ile geri geleceğini açıkladı. Online olarak oyanan Flappy Bird'ten sonra birde yukarı doğru çıkan bir kuş oyununu bizlere sunacak olan geliştirici yeni oyunun adının "Swing Copters" olacağını açıkladıktan sonra birde video yayınladı.

Oynanabilirlik açısından oldukça zor görünen Swing Copters, grafik olarak Flappy Bird'ün aynısı olmuş diyebiliriz. İşte Dong Nguyen'in paylaştığı o video.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.