Oyun

Flappy Bird'ün Yapımcısı Yeni Oyununu Gösterdi!

Fenomen oyun Flappy Bird'ün yapımcısı yeni bir oyun üzerinde çalıştığını açıkladı.

Flappy Bird'ün Yapımcısı Yeni Oyununu Gösterdi!

Dün sizlere yazımızda Flappy Bird'ün yapımcısının çoklu oyuncu desteğine sahip bir Flappy Bird oyunu geliştirdiğini bildirmiştik. Bu haberin kaynağı Amerikan CNBC kanalıydı; ama bu gün Vietnamlı yapımcı Dong Nguyen paylaştığı tweet ile tüm dünyayla alay ettiğini gösterdi. 

Dong Nguyen'in paylaştığı tweette farklı bir oyun üstünde çalıştığını ve Flappy Bird'ü bir süre daha unutmamız gerektiğini belirtiyordu. İşte Dong Nguyen'in attığı o tweet;

1400250005_bntagsbimaam7vm.jpg

Yayınlanan görselden anladığımız kadarıyla Flappy Bird tarzı ama binalar arasında zıplayarak ilerlediğimiz yeni bir oyun bizleri bekliyor. Dong Nguyen'in daha önce yaptığı açıklamalara göre Multiplayer desteğinin bu oyun ile geleceğini öngörmek yanlış bir tahminde bulunmak olmayacaktır diye düşünüyoruz. 

Ağustos ayında yeni Flappy Bird oyununu sunacağını bildiren Nguyen'in bu oyunu Mayıs - Haziran ayı içinde iOS platformuna sunması bekleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.