Oyun

Football Manager 2013 artık Türkçe

Football Manager serisinin yeni oyunu Football Manager 2013 tamamen Türkçe olarak, dünya ile aynı anda Türkiye’de.

Football Manager 2013 artık Türkçe

Bugün 10.00 - 11.30 saatleri arasında The Game'de, Football Manager 2013 ile ilgili tüm ayrıntıların gün yüzüne çıktığı, Football Manager 2013 Basın Toplantısı Sports Interactive Stüdyo Direktörü Miles Jacobson ve Marka Müdürü David Kempshall'ın katılımı ile gerçekleştirildi.

Sports Interactive Stüdyo Direktörü Miles Jacobson, toplantıda Football Manager 2013'ü tamamen Türkçe olarak pazara sunmaktan mutluluk duyduklarını söyledi ve "Üç sene önce Türkiye'ye geldiğimizde Türk oyunculara bir söz vermiştik; Oyunu gerekli satış adetlerine ulaşır ulaşmaz Türkçe yapacağız dedik ve Türk oyun severler bu çağrımıza kulak verdi. Gerekli araştırmaların ardından oyunun Türkçe olacağını Twitter hesabımdan duyurdum. Sözümüzü tuttuk ve oyun artık Türkçe." dedi.

1352233862_fm13-pack-en.png

Miles Jacobson Football Manager 2013'ün her yerde satış rekorları kırdığının belirtti ve "Bu yıl satışlarımızda gözle görülür bir artıştan bahsetmek mümkün ancak en fazla yükselişin yaşandığı ülkelerden bir tanesi Türkiye, bu olumlu gelişme bizi çok mutlu etti. Diğer yandan oyunumuz ile ilgili basın tarafından aldığımız olumlu dönüşler bu mutluluğumuzu ikiye katladı. İnceleme puanlarının ortalamaları % 87, bu muhteşem diyebilirim" diye konuştu.

Marka Müdürü David Kempshall ise oyun motorunun bu yıl tamamen değiştiğini söyledi. Kempshall; "Gerçek doksan dakikalık deneyimi Football Manager 2013 ile yaşayacaksınız. Kusursuz demiyorum ancak en gerçekçi futbol deneyimini göreceksiniz. Maç izlemek ve tam ekrana dönüş yapmak artık çok kolay. Bunun yanı sıra daha az zamanı olan Football Manager tutkunları için 'Klasik mod' u geliştirdik" dedi.

Yorumlar
mirat
tele ne zaman gelir acaba
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.