Football Manager 2016 sürümüyle oyuncuların beklentisini yine boşa çıkartmayacak gibi görünüyor. Her seride olduğu gibi yeni serisinde de oyuncuları yeni sürprizler bekliyor olacak.

Yeni özelliklerde en çok dikkat çeken özelleştirilebilir karakterinizle sahaya her zamankinden daha yakın olarak taç çizgisinden oyuncularınıza taktik vermeniz olacak. Prozone maç analizi ile takım adına daha sağlıklı kararlarda verebilir, genişletilmiş basın iletişimi ile basınla yapılacak görüşmeleri takip edebilir takımın tanıtımı açısından medya röportajlarını kullanabilirsiniz.

Oyuna yeni modlarda eklendi. Hayalinizdeki takımı oluşturarak arkadaşlarınıza meydan okuyacağınız Fantastik Seçmeler ve Bir Kulüp Oluştur moduyla tamamen kendiniz oluşturacağınız bir takımı sıfırdan yaratmanız artık mümkün.

Ön incelemelerden olumlu tepkiler alan Football Manager 2016 her yıl olduğu gibi bu yılda oyuncuları başından kaldırmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.