Football Manager 2016, mükemmel futbol menajerliği deneyimini mümkün olan en geniş kitleye yaşatmak için tasarlanmış simülasyonlardan oluşan bir paket halinde sunuldu.

PC ve Macintosh için Football Manager 2016'nın yanı sıra oluşturulan bu yeni paket, Football Manager Touch (hem bilgisayar hem son teknoloji tabletler için) ve Football Manager Mobile (tüm iOS işletim sistemleri ve bilgisayar ile son teknoloji tabletler için) sürümlerini içeriyor.

Sports Interactive müdürü Miles Jacobson, "Bir süredir 'herkese uygun' bir futbol menajerliği deneyimi olmadığını görüyoruz," diyerek sözlerine şöyle devam etti:

"Çok sayıda hayranımız 'tam' simülasyona kendilerini adamak için gereken zaman ve bağlılığa sahip olsa da, yine büyük çoğunluğu daha fazla geliştirilmiş bir oyun seçeneğini tercih ediyor. Bununla birlikte yaygın bir şekilde mobil cihazlardan oynama imkânının olması insanların farklı yollardan oynayabilmesi anlamına geliyor. Football Manager Touch'ın bağımsız bir sürüm olarak (bilgisayar ve tabletle karşılıklı oynanabilir olarak) tanıtılması artık herkes için bir şeyler sunduğumuzu gösteriyor.”

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.