Sports Interactive müdürü Miles Jacobson, "Bir süredir 'herkese uygun' bir futbol menajerliği deneyimi olmadığını görüyoruz," diyerek sözlerine şöyle devam etti: "Çok sayıda hayranımız 'tam' simülasyona kendilerini adamak için gereken zaman ve bağlılığa sahip olsa da, yine büyük çoğunluğu daha fazla geliştirilmiş bir oyun seçeneğini tercih ediyor. Bununla birlikte yaygın bir şekilde mobil cihazlardan oynama imkânının olması insanların farklı yollardan oynayabilmesi anlamına geliyor. Football Manager Touch'ın bağımsız bir sürüm olarak (bilgisayar ve tabletle karşılıklı oynanabilir olarak) tanıtılması artık herkes için bir şeyler sunduğumuzu gösteriyor.”

Bu sezon sürümleri için önemli özellikler...

Football Manager 2016 için...

• İKİ YEPYENİ OYUN MODU: Hayalinizdeki takımı oluşturma ve bir mini ligde karşılaşma şansı tanıyan "Fantastik Seçmeler" modunda arkadaşlarınıza meydan okuyun veya yeni "Bir-Kulüp-Oluştur" seçeneği ile kendi oluşturduğunuz takımı seçtiğiniz mevcut bir lige ekleyin.

• TAÇ ÇİZGİSİNDEKİ MENAJER: Kendi özelleştirilebilir karakterinizle sahaya her zamankinden daha yakın olun ve taç çizgisinden talimatları bağırarak iletin ve kutlamalara katılın.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.