Oyun

For Honor kapalı Beta testi ne zaman başlayacak?

Ubisoft'un merakla beklenen oyunu For Honor için kapalı beta tarihi açıklandı.


Bugün, Ubisoft For Honor Kapalı Beta'sının Ocak 2017'de başlayacağını duyurdu. Oyuncular, savaşlarla yaratılan Ashfeld, Valkenheim ve Myre toprakları üzerinde Vikingler, Samurai ve Şövalyeler arasındaki eski savaşları yaşayacak ve çok oyunculu deneyimlerle oyunun zevkini ikiye katlayacaklar.

Kapalı beta ile aynı zamanda Ubisoft bir çok soruya da cevap verecek olan sınırlı bir etkinlik olan War of the Factions etkinliğini de başlatacak. Vikingler, Samurai ve Şövalyeler nihayetinde aynı savaş alanında çarpışacak. Ama kim savaş alanının hakimi olacak?

War of the FactionsOcak 2017'yi başlayacak olan kapalı beta sürümünde tüm platformlardaki diğer çok oyunculu etkinliklerin ilki olacak. Ödüller, beta'ya katılan savaşçıların yanı sıra savaş kazananlarına da verilecek. 

1481791519_fhnews-wof-header278999.jpg

Oyuncular üç taraftan 12 kahramandan biri ile savaşa girebilir. Bugün, Ubisoft yeni iki tank kahraman olan Samurai Shugoki ve Viking Warlord'u ve yeni bir suikastçi kahraman olan Knight Peacekeeper'ı tanıttı ve rekabetçi çok oyunculu deneyime daha da derinlik kazandırdı.

Ubisoft, ayrıca Şövalyeler, Vikingler ve Samurai arasındaki kesintisiz çapraz platform çatışması olan yepyeni oyun modu Faction War'ı da tanıttı. Oyuncular kılıçlarını seçtikleri tarafa adayarak oyuna başlayacaklar. For Honor'daki her çok oyunculu savaş, oyuncuların maçlardaki kişisel performanslarına dayanarak savaş kaynakları kazanmaları nedeniyle oyun dünyasını etkiliyor. 

Savaş Kaynakları oyuncuların toprakları fethetmesine ve savunmasına yardımcı olacak. Her sezonun 10 hafta sürmesi bekleniyor. 10 hafta boyunca seçtiğiniz taraf için çarpışıp fark yaratın! Sezon bittikten sonra, tüm For Honor oyuncuları kendi taraflarına yönelik ödüller alacak. Her sezonun sonunda, sezon dışı bir dönemin ardından yeni bir sezon başlayacak.

Oyuncular hikaye modunda bu savaşların nasıl başladığını da öğrenebilecekler! 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.