Oyun

Forsaken World Cumhuriyet Bayramımızı unutmadı

Forsaken Worl’den çok özel Cumhuriyet etkinliği; 3 Kat daha fazla tecrübe kazanın

Forsaken World Cumhuriyet Bayramımızı unutmadı

Perfect World, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı çok özel etkinliklerle kutlamaya devam ediyor. Perfect World’ün aksiyon dolu MMORPG’si Forsaken World’de 29 Ekim’de başlayan “3 Katı Tecrübe Etkinliği” 5 Kasım’a kadar devam edecek. Bu çok özel etkinlik tüm sunucularda geçerli olacak. Türkiye sunucusundaki tüm oyuncular hem bu etkinlikten hem Cumhuriyet coşkusundan yararlanabilecek ve Eyrdia’yı tehdit eden karanlık güçlere karşı savaşırken bol bol tecrübe kazanacaklar.

1414759324_forsaken-world-likan.jpg

Forsaken World Türkiye’de yayınlandığı Nisan 2013’den bu yana beğenilen bir MMO olmayı sürdürüyor. Oyun, tamamen Türkçe ve ücretsiz olmasıyla Türk oyunculardan da büyük ilgi görüyor. Popüler bir Türkiye sunucusuna sahip olması bu ilgiyi körüklüyor. Yüksek kaliteli grafiklerinin yanısıra bir MMO’da olması gereken, ünvanlar, pet’ler, PvP, düello, lonca savaşları gibi vazgeçilmezler Forsaken World’ün önemli özelliklerinden.

1414759338_forsaken-world-ekran-resmi-2.jpg

Oyundaki PvP, düşmanların Ruh Kürelerini ele geçirerek HP ve MP kazanmak üzerine kurulu, ayrıca oyuncuların pek çok özel yeteneği kullanarak becerilerini sınamalarını sağlıyor. PvE ise oyuncunun tecrübesine göre ayarlanan zorluk derecelerine sahip dinamik zindanlarla öne çıkıyor. Forsaken World’de 6 ırk, 9 benzersiz sınıf, 10’dan fazla meslek var. Irklar arasında, her oyunda rastlanmayacak Vampirler ve Likanlar da var. Bu özelliklere ek olarak, Türk oyuncuların özel ilgi gösterdiği lonca sistemi ve “Loncaya Karşı Lonca” savaşlarına erişim sağlayan lonca üsleri Forsaken World denince akla gelenler.

Forsaken World’ün Cumhuriyet Bayramı hediyesi “3 Katı Tecrübe Etkinliği”ni kaçırmayın. Süper hızlı seviye kazanırken oyunun sunduğu tüm MMO deneyimini eksiksiz yaşayabilirsiniz.

Forsaken World oynamak ve etkinlikten yararlanmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.